30 éve nem volt ilyen jó James Bond-játék: tarol a 007 First Light

2 órával ezelőtt 1

Megérkeztek az IO Interactive legújabb James Bond-játékának, a 007 First Lightnak az első hivatalos tesztjei, és az eredmények minden várakozást felülmúlnak. Az akciójáték elképesztően magas, 88-as átlagpontszámmal nyitott a Metacritic gyűjtőoldalán, amelyet eddig összesen 51 szakmai kritika alapján számoltak ki. A fejlesztőknek láthatóan sikerült átültetniük a Hitman-szériában megszerzett tapasztalataikat a legendás brit titkosügynök virtuális kalandjába. A kritikusok egyöntetűen dicsérik a játékmenet szabadságát, a lenyűgöző grafikai megvalósítást, valamint a magával ragadó kémhangulatot.

Ez a kiemelkedő értékelés azt jelenti, hogy az elmúlt harminc év legjobb James Bond-adaptációját köszönthetjük a frissen megjelent alkotásban. A rajongóknak a Nintendo 64-es korszak klasszikusa, a GoldenEye 007 óta nem volt részük ennyire minőségi és részletgazdag ügynökélményben. A 007 First Light sikere nemcsak a fejlesztőstúdió hírnevét erősíti tovább, hanem új mércét állít fel a lopakodós akciójátékok műfajában is. Bár a játékosok véleményeire még várnunk kell, a kritikai siker borítékolja, hogy James Bond méltó módon tért vissza a képernyőkre.

Olvasd el a teljes "Az első tesztek alapján az elmúlt 30 év legjobb Bond-játéka lett a 007 First Light" cikket a Gamekapocs.hu-n