A GTA VI-ban elfelejthetjük a töltőképernyőket PS5-ön, közben új screenshotok is napvilágot láttak

1 órával ezelőtt 1
A PlayStation.Blogon kikerült poszt szerint a Grand Theft Auto VI nem csak hogy PlayStation 5-ön hozza a lehető legjobb élményt a játékosoknak, de a gyors SSD-nek köszönhetően szinte azonnali töltőképernyőkre számíthatunk.
Olvasd el a teljes "A GTA VI-ban elfelejthetjük a töltőképernyőket PS5-ön, közben új screenshotok is napvilágot láttak" cikket a Gamekapocs.hu-n