Augusztus 1-től emeli az Xbox Series X|S konzolok árát a Microsoft
2 órával ezelőtt
0
- Kezdőlap
- Szórakozás
- Augusztus 1-től emeli az Xbox Series X|S konzolok árát a Microsoft
Kapcsolódó
Hatmillió példányban kelt el a Kingdom Come: Deliverance II
1 órával ezelőtt
0
Október 15-én hagyja el a korai hozzáférést az Enshrouded
3 órával ezelőtt
1
Árat emelt az Apple: drágább lett a MacBook Neo és az iPad Air
5 órával ezelőtt
1
Tömeges leépítéseket és átszervezést jelentett be a Bungie
5 órával ezelőtt
1
GTA 6: A dobozos kiadás drágább, mégis digitális a tartalma?
6 órával ezelőtt
1
GTA 6 Lemezes Változat: Valóság vagy Csak Letöltőkód?
7 órával ezelőtt
1
Olcsóbb lett a Dragon’s Dogma 2, és a DLC-k nagy részét is eltávolították
8 órával ezelőtt
1
Új külsőt kapott a PS5 és a PlayStation app a GTA VI előrendelések miatt
8 órával ezelőtt
1
Felkapott
Népszerű
Foci-vb: Csehország – Mexikó
15 órával ezelőtt
2
Megjelent a Star Fox 64 remake-je Nintendo Switch 2-re
11 órával ezelőtt
2
GTA 6: A dobozos kiadás drágább, mégis digitális a tartalma?
6 órával ezelőtt
1
Aranykonvoj: A találgatások gátolják a bizonyítást – Várható áttörés?
6 órával ezelőtt
1
