Két újabb Gripen repülőgépet kapott a Magyar Honvédség

5 órával ezelőtt 1
Hivatalosan is fogadták a magyar légierő két új Gripen harcászati repülőgépét a Magyar Honvédség vitéz Szentgyörgyi Dezső 101. Repülődandár kecskeméti bázisán kedd délelőtt. A svéd gyártmányú repülők június 18-án érkeztek Magyarországra, velük tizennyolcra nőtt az MH Gripenjeinek száma. A repülők fogadásával Magyarország a svéd-magyar katonai együttműködés huszadik évfordulóját is ünnepli.
Olvasd el a teljes "Két újabb Gripen repülőgépet kapott a Magyar Honvédség" cikket a Hirado.hu-n