Magyar Péter: Ha jól végezzük a dolgunkat, néhány évtized múlva Közép-Európa történetét a felemelkedés, az önbizalom, a béke és az együttműködés történeteként mesélik majd

19 órával ezelőtt 1
Közép-Európa jelen van, erős, és készen áll arra, hogy saját jövőjét alakítsa – fogalmazta meg a miniszterelnök a visegrádi négyek kedden Magyarországon tartandó találkozójának üzenetét.
Olvasd el a teljes "Magyar Péter: Ha jól végezzük a dolgunkat, néhány évtized múlva Közép-Európa történetét a felemelkedés, az önbizalom, a béke és az együttműködés történeteként mesélik majd" cikket a Hirado.hu-n