Miért épültek a régi hidak MINDIG felfelé ívelve?

1 órával ezelőtt 1
Nézz meg egy régi kőhidat. Szinte mindig felfelé ível, mintha valaki direkt úgy tervezte volna, hogy kényelmetlen legyen áthaladni rajta.
Olvasd el a teljes "Miért épültek a régi hidak MINDIG felfelé ívelve?" cikket a Liked.hu-n